Instrumen Kewangan

ForexMart menyediakan pelbagai instrumen kewangan, yang boleh membantu mempelbagaikan portfolio. Selain daripada perdagangan forex, kami juga menawarkan CFD dalam Metal spot dan saham.

Sebagai muka baru bagi dunia perdagangan forex, ForexMart menawarkan perdagangan mata wang dengan selamat dan spread yang berdaya saing kepada pelabur runcit dan institusi.

Forex Currency Pair ForexMart Standard Account ForexMart Zero Spread Account SWAP
Spread Fee Spread Fee Buy Sell
EUR/USD20 00 2-0,12 0,02
GBP/USD200 020,04-0,17
USD/JPY200020,01-0,12
USD/CAD20002-0,280,17
AUD/USD200020,51-0,57
NZD/USD200020,66-0,73
EUR/JPY20002-0,04-0,11
EUR/CHF 80002-0,03-0,06
EUR/GBP20002-0,140,07
AUD/CAD800080,35-0,48
AUD/CHF800080,52-0,63
AUD/JPY800080,63-0,73
CAD/CHF800080,21-0,28
CAD/JPY800080,24-0,34
CHF/JPY80008-0,05-0,05
NZD/CAD800080,64-0,89
NZD/CHF800080,82-0,89
NZD/JPY8000800,82-0,89
EUR/AUD60006-1,030,9
GBP/CHF1000060,15-0,3
GBP/JPY600060,16-0,35
AUD/NZD1000010-0,360,25
EUR/CAD1000010-0,450,31
EUR/NZD1000010-1,621,47
GBP/AUD1000010-1,10,91
GBP/CAD1000010-0,350,17
GBP/NZD1000010-1,811,58
USD/DKK60000-0,35-1,57
USD/NOK100010000,8-2
USD/SEK6006001-3,1
USD/ZAR20001100-11,175,47
AUD/CZK180180-3,5-3,5
AUD/DKK500500-11,5-11,5
AUD/HKD400700-15,5-15,5
AUD/HUF250250-6,5-6,5
AUD/MXN11001100-24,5-24,5
AUD/NOK600600-13,5-13,5
AUD/PLN350350-8,5-8,5
AUD/SEK400400-19,5-19,5
AUD/SGD4080-2,1-2,1
AUD/ZAR16001600-35,5-35,5
CAD/CZK180180-3,7-3,7
CAD/DKK4040-0,94-0,94
CAD/HKD400900-18,9-18,9
CAD/HUF180180-3,7-3,7
CAD/MXN13001300-28,6-28,6
CAD/NOK500500-11,5-11,5
CAD/PLN200200-4,74-4,74
CAD/SEK400400-9,51-9,51
CAD/SGD4040-0.96-0.96
CAD/ZAR18001800-37,5-37,5
CHF/CZK180180-3,25-3,25
CHF/DKK4080-1,55-1,55
CHF/HKD400900-16,5-16,5
CHF/HUF400400-7,5-7,5
CHF/MXN18001800-32,5-32,5
CHF/NOK900900-16,5-16,5
CHF/PLN350350-5,5-5,5
CHF/SEK500500-16,5-16,5
CHF/SGD60130-2,5-2,5
CHF/ZAR16001600-28,4-28,4
EUR/CZK400400-8-8
EUR/DKK130130-2,33-2,33
EUR/HKD6001200-27,2 -27,2
EUR/HUF750750-18,3-18,3
EUR/MXN22002200-45,1-45,1
EUR/NOK13001300-26,5-26,5
EUR/PLN350350-5,3-5,3
EUR/SEK550550-36,3-36,3
EUR/SGD100200-4,55-4,55
EUR/ZAR22002200-44,5-44,5
GBP/CZK250250-5-5
GBP/DKK130130-2,57-2,57
GBP/HKD6001300-25,56-25,56
GBP/HUF500500-10,1-10,1
GBP/MXN18001800-34,5-34,5
GBP/NOK13001300-25,56-25,56
GBP/PLN250250-3,76-3,76
GBP/SEK11001100-42,51-42,51
GBP/SGD100200-4,26-4,26
GBP/ZAR32003200-59,45-59,45
NZD/CZK130130-2,83-2,83
NZD/DKK4040-0,96-0,96
NZD/HKD300500-11,35-11,35
NZD/HUF300300-6,6-6,6
NZD/MXN700700-15,25-15,25
NZD/NOK400400-9,45-9,45
NZD/PLN150150-2,8-2,8
NZD/SEK700700-15,25-15,25
NZD/SGD80130-2,8-2,8
NZD/ZAR1800400-9,55-9,55
USD/CZK250250-4,5-4,5
USD/HKD5050-6,3-6,3
USD/HUF500500-7.5-7.5
USD/MXN100100-1.7-1.7
USD/SGD5080-1.7-1.7
USD/PLN200200-4,5-4,5
CZK/JPY4040-0,7-0,7
DKK/JPY2020-0,41-0,41
HKD/JPY2 020-0.41-0.41
HUF/JPY4 04 0-0.7-0.7
MXN/JPY2 022-0.41-0.41
NOK/JPY4 04 0-0,7-0,7
SGD/JPY4040-0,7-0,7
SEK/JPY2 02 0-0,41-0,41
ZAR/JPY4 040-0.7-0.7
EUR/RUR45004500-219

[1] - Oleh kerana volatiliti yang rendah pada waktu malam (21:00-9:00 masa platform dagangan), spread untuk USD / CHF dan EUR / CHF boleh meningkat kepada 8 pips, GBP / CHF 13 pips.
[2] - Komisen ditetapkan dalam pip (mata).
[3] - Due to low volatility in the night time (from 21:00 to 09:00 trading platform time), additional spread can be added to the commission on EUR/CHF, USD/CHF, GBP/CHF.
[4] - Commission from Micro accounts is paid by analogy with Standard Accounts.
[5] - Due to low volatility (from 23:30 to 03:00 terminal time), the spread on some Forex Crosses can be increased up to 20 pips

Dengan menggunakan platform yang paling inovatif dan perkhidmatan berkualiti tinggi, stok perdagangan seperti anda tidak pernah dilihat sebelum ini. [Nama Syarikat] membolehkan anda pergi beli atau jual ke atas kedudukan mereka melalui kontrak untuk perbezaan (CFD).

Contract Details Trading Conditions
Symbol Lot MIN Trade Size Fixed Spread [1] Commission Used Margin Buy-Swap Sell-swap Trading Hours (Mon-Fri) [2]
#AA Alcoa, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#AAL ANGLO AMERICAN PLC100 shares1 share = 0.01 Lots1.00[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#AAPL Apple Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.152[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#AIG American International Group, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#AMZN Amazon.com Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.12[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#AXP American Express100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#BA Boeing100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#BABA Alibaba Group Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.05[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#BAC Bank of America100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#BARC Barclays PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.20[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#BLT BHP BILLITON PLC100 shares1 share = 0.01 Lots1.00[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#BP BP PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.25[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#BTA BT Group PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.20[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#C Citigroup, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#CAT Caterpillar, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#CSCO Cisco Systems, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#CVX Chevron Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#DD DuPont100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#DIS Walt Disney100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#EBAY eBay Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#FB Facebook Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.050.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#GEN General Electric100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#GOOG Google Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.22[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#GS Goldman Sachs Group, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.06[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#GSK GlaxoSmithKline PLC100 shares1 share = 0.01 Lots1.00[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#HD Home Depot, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#HPQ Hewlett Packard Co.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#HSBA HSBC Holdings PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.20[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#IBM IBM100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#INTC Intel Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#JNJ Johnson & Johnson100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#JPM JPMorgan Chase & Co.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#KO Coca-Cola100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#LLOY LLOYDS BANKING GROUP PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.10[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#LNKD LinkedIn Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.15[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#MCD McDonald's Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#MMM 3M100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#MRK Merck & Co, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#MSFT Microsoft Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#ORCL Oracle Corp.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#PFE Pfizer, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#PG Procter & Gamble Co.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#T AT&T, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#TRV Travelers Companies, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#TSCO TESCO PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.40[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#TWTR Twitter Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.06[3]0.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#UTX United Technologies Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#VOD VODAFONE GROUP PLC100 shares1 share = 0.01 Lots0.20[3]0.10%10%-0.1-0.210:00 - 18:30
#VZ Verizon Communications, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#WFC Wells Fargo & Co100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#WMT Wal-Mart Stores, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#XOM Exxon Mobil Corporation100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00
#YHOO Yahoo, Inc.100 shares1 share = 0.01 Lots0.030.10%10%-0.1-0.216:30 - 23:00

[1] - Spread ke atas boleh digunakan di bawah keadaan perdagangan biasa semasa sesi dagangan harian. Walau bagaimanapun mungkin terdapat keadaan apabila keadaan pasaran menyebabkan spread diperluaskan di luar purata spread biasa dipaparkan di atas;
[2] - Dagangan akan dimatikan selama 5 minit setiap hari Jumaat minggu ke tiga setiap bulan 12:10-00:15 GMT + 2.
[3] - Spread atas adalah spread purata.

Nota:
Dagangan berlaku setiap hari antara 10:00-18:30 waktu server Isnin hingga Jumaat untuk saham UK dan 16:30-23:00 saham AS. Masa Server adalah GMT +2 (GMT + 3 terpakai pada waktu siang jimatkan masa / musim panas).

Diversify your portfolio by trading spot metals. At ForexMart, we aim to provide the most advantageous spreads and dynamic leverage on both GOLD and SILVER.

Symbol Lot Spread Fee Buy-Swap Sell-swap
GOLD 100 ounces 50 0 -0.35 0.15
SILVER 500 ounces 40 0 -0.1 0.05
XAUUSD 500 ounces 50 0 -0.35 0.15

Leverage untuk GOLD dan SILVER perdagangan adalah 1: 100

Bitcoin is a digital currency in which balances are stored and transferred via the Internet. Unlike other payment methods, the relatively new currency offers lower fees and is operated by several servers worldwide. With bitcoin, earning more income has been made possible.

Symbol Lot Spread Fee Buy-Swap Sell-Swap Leverage
Bitcoin 1 21 0.10% -45 -90 1:10

Title Symbol Lot Spread Fee Buy-swap Sell-swap Leverage
Bitcoin Cash BCHUSD 1 Bitcoin Cash 1200 0.1% -0.06% -0.06% 1:2
Bitcoin #Bitcoin 1 Bitcoin 7500 0.1% -0.06% -0.06% 1:2
Ethereum #Ethereum 1 Ethereum 800 0.1% -0.06% -0.06% 1:2
Litecoin #Litecoin 100 Litecoin 200 0.1% -0.06% -0.06% 1:2
Ripple #Ripple 10000 Ripple 100 0.1% -0.06% -0.06% 1:2

Title Group Symbol Lot Expiration Session Leverage
Crude Oil Energy #CL.f 1000 Indefinite 01:00-24:00 1:10
Natural Gas Energy #NG.f 1000 Indefinite 01:00-24:00 1:10

Title Lot Fixed Spread(Points) Buy-swap(Points) Sell-swap(Points) Leverage
SPX500 1 Contract 130 -12.9485 -51.3715 1:20
UK100 1 Contract 300 -70.121 -29.956 1:20
DAX30 1 Contract 250 -69.942 -97.546 1:20
AUS200 1 Contract 450 -79.124 -15.873 1:20
JP225 1 Contract 2000 -148.391 -169.987 1:20
Top Yandex.Metrica Top